Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

Sık Sorulan Sorular

Firmamız 10 yılı aşkın süredir  Sporcu Destek Gıdaları sektöründe hizmet vermektedir.

Ayrıca satışını yaptığımız tüm ürünlerin üzerinde lot numaraları mevcuttur Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve üretici firmalardan tüm ürünleri sorgulayabilirsiniz.

Firmamız Türkiye içerisinde yüzlerce mağaza, spor salonu ve e-ticaret hizmeti veren firmalara ürün tedariği gerçekleştirmektedir.

Doğrudan alışveriş yapan müşterilerimiz tarafından yazılan yorumları ve verilen puanları tarafsız olarak değerlendiren HepsiBurada.com ve Trendyol internet siteleri üzerindeki profil bilgilerimizi  ve ürünlerimizi görebilirsiniz.

İade Koşulları
Tüm problem ve sorularınız için iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İade İşlemleri

  • Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış gelmiş ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
  • Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür.
  • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Siparişinizdeki ürünleri veya ürünü iade etmek istediğinizde uyulması gerekli ana kural aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebini içeren bir not eki ile iade etmenizdir. (Ürünün iade sebebini belirten bir notu faturanın yanına koymanız büyük önem arz etmektedir.)

Ayrıca sayfanın alt tarafında bulunan bağlantıları tıklayarak çok daha detaylı şekilde inceleyebiliriniz.

Ürünler İthalat veya tedarik sonrası firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize kargolanmaktadır. Dış kapağı kapalı ve korumalı ürünlerde dahi jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır.

Menşei ABD olan birçok markada kapağın altında herhangi bir koruyucu kağıt ya da jelatin bulunmaması amerikan üretim standartları gereği normal bir durumdur.

Menşei Avrupa olan ürünlerde kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin beraberinde kısmen çıkmasıdır. Yakın zamanda Avrupa ülkelerinin de jelatin veya kağıt kullanımının sona ermesi beklenmektedir.

 

Ayrıca sayfanın alt tarafında bulunan bağlantıları tıklayarak çok daha detaylı şekilde inceleyebiliriniz.

Siparişiniz ile ilgili yapacağınız değişim veya iptal işlemleri için telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Mesai saatleri dışında [email protected] adresimize mail yolu ile bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde talebiniz işleme alınacak ve size bilgilendirme sağlanacaktır.

Hafta içi saat 17:00 – Cumartesi günü saat 13:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Kargo dağıtım süreleri 1-3 iş günüdür. Bu süreçte siparişiniz adresinize ulaşacaktır.

Ürün üzerinde bulunan etiket ve kapatmalar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatı gereği tüketiciyi bilgilendirmek ve korumak amacı ile yapılmaktadır.

Genellikle %100 ifadesi ve anlam kargaşası yaratan yabancı kelimeler ithalat sırasında bakanlık memurları tarafından belirlenerek kapatılmaktadır.

Örneğin; 
– %100 Whey proteinlerin üzerinde yer alan %100 ifadesi ürün içeriğinin tamamının whey protein olduğu algısı yaratabileceği için bakanlık talimatı gereği bu ifade kapatılmaktadır. Aslında bu ifade ürün içerisindeki proteinin çeşidinin tamamen whey(peynir altı suyu proteini) olduğu ifadesi taşımaktadır.

– Türkçeye çevrildiğinde farklı yoruma neden olabilecek Builder, mass, monster, gainer, dna gibi kelimelerin kapatılmasında ise kelimenin türkçe karşılığı olmaması veya türkçeye çevrildiğinde doğru ifadeyi vermemesinden kaynaklanmaktadır. Builder, kelime anlamı olarak yapı, bina, inşa anlamı taşımaktadır ve sporcu gıdalarının bu terimleri karşılamadığı için ifadeler kapatılmaktadır. Yine aynı bakış açısıyla canavar anlamına gelen monster kelimesinide verebiliriz.

Bu etiketlendirme bölüm bölüm veya kutunun tamamı şeklinde olabilir.