Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

Kullanım Koşulları

Kullanım Şartları

Burak ÖZGÖK –  Özel Sporcu Gıdaları (Özel Sporcu Gıdaları olarak anılacaktır) ve/veya Özel Sporcu Gıdaları Web Sitesi (www.ozelsporcugidalari.com) tarafından ürün/hizmet alarak bu sözleşmedeki koşulların tamamını kabul etmiş bulunacaksınız. Söz konusu şartları okumamanızdan veya okuduğunuz halde bunlara uygun davranmamanızdan kaynaklanabilecek her türlü maddi/manevi zarara ilişkin talebinizden Özel Sporcu Gıdaları’nın, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Özel Sporcu Gıdaları’nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir cezai ve hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Özel Sporcu Gıdaları, dilediği zaman, bu sözleşmeyi, tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Özel Sporcu Gıdaları Web Sitesi’nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Özel Sporcu Gıdaları tarafından garanti edilmemektedir. Özel Sporcu Gıdaları web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Özel Sporcu Gıdaları’nın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Özel Sporcu Gıdaları’ndan ürün ya da hizmet almadan önce bu sözleşmedeki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Özel Sporcu Gıdaları’na ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak sunulacağı Özel Sporcu Gıdaları tarafından beyan ve işbu Özel Sporcu Gıdaları Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

1.) Siparişler ve Ürün Teslimatı
Verdiğiniz sipariş sahtecilik kontrolünden geçtikten sonra ve ödemeniz alındıktan sonra ürünleriniz gereği şekilde paketlenecak ve anlaşmalı kargo firması aracılığı ile tarafınıza gönderilecektir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, sistem siparişinizi otomatik olarak işleniyor durumunda alsa da, olası bir sorunda ürünün kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir.

Banka hesaplarımıza havale veya EFT ile ücret göndererek yaptığınız ödemelerde ise, ürün hesaplarımıza geçtikten sonra kargolama süresi en fazla 2 iş günü olarak belirlenmiştir.

Sipariş sırasında, aktif olarak kullandığınız, sorunsuz bir e-mail adresi ve telefon numarası vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir kural dışı davranma durumunda veya size ulaşmamız gereken durumlarda, verdiğiniz e-mail adresi kullanılacaktır. E-mail adresinizi sürekli olarak güncel tutmak ve kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdur, tarafınıza gönderilen bütün e-postalar size ulaştı olarak kabul edilir. Size gönderilmiş olan e-postaların ulaşmaması veya bunların sizin tarafınızdan okunmaması halinde meydana gelebilecek her türlü zarar ve ziyandan dolayı Özel Sporcu Gıdaları’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sipariş sırasında veya sitemize kayıt olurken doldurduğunuz formdaki bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Hatalı bilgi verilmesi sebepleriyle iptal edilen siparişlerde Özel Sporcu Gıdaları, ücret iadesi yapmama veya kısmen yapma hakkına sahiptir.
Özel Sporcu Gıdaları gerekli gördüğü durumlarda güvenlik amacıyla kredi kartı fotokopisi/taranmış resmi veya kimlik fotokopisi/taranmış resmi talep edebilir. Bunları sağlamadığınız taktirde siparişiniz iptal edilip sahte muamelesi yapılabilir veya aldığınız hizmet/ürün durdurulabilir. Sahtecilik sebebiyle durdurulan siparişlerde Özel Sporcu Gıdaları, ücret iadesi yapmama veya kısmen yapma hakkına sahiptir.

2.) İçerik
Özel Sporcu Gıdaları tarafından sağlanan bütün hizmetlerin koşulları Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na göre düzenlenmektedir.

Özel Sporcu Gıdaları tarafından sağlanan ürünleri kullanarak Özel Sporcu Gıdaları’na herhangi bir yasal sorumluluk yükleyemezsiniz, size verilen ürünleri kullanarak yapacağınız her eylemin bütün yasal sorumluluğu size aittir.

Özel Sporcu Gıdaları, dilediği kişilere hizmet verebilme veya dilediği kişilere hizmet vermeme hakkına sahiptir.

3.) Fiyat Değişimi
Özel Sporcu Gıdaları, ürün fiyatlarını değiştirme ve yeni fiyatlandırmayla hizmet yenileme hakkını saklı tutar.

4.) Yasal Zorunluluklar
Özel Sporcu Gıdaları’ndan ürün alarak, Özel Sporcu Gıdaları’na herhangi bir yasal yükümlülük vermemeyi kabul ediyorsunuz. Böyle bir durumda, bütün mahkeme ve avukat masraflarını talep edilen süre içinde karşılayacağınızı taahhüt ediyorsunuz.

5) Yasal Bilgi Verme
Özel Sporcu Gıdaları, gerekli durumlarda yasal merciilere talep edilen her bilgiyi vermek zorundadır. Bu bilgiler, gerekli durumlarda, size ait özel bilgiler de olabilir.

6) Sorumluluk Reddi

Özelsporcugıdaları olarak; ürün resimlerinin ve bilgilerinin doğruluğunu sağlamaya çalışırken, ambalaj ve/veya içerik maddelerinde yapılan bazı imalat değişiklikleri sitemizde henüz güncellenmemiş ya da güncellenmeyi bekliyor olabilir. Ürünler bazen alternatif ambalajlarla gönderilebilse de, tazelik her zaman garanti edilir.

Satışı yapılan ürünler, ürün açıklamaları ve ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlinderilmemiştir. Ürün.ürünler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek ve/veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Kullanmadan önce tüm ürünlerin etiketlerini, uyarılarını ve talimatlarını okumanızı ve yalnızca özelsporcugıdaları tarafından sağlanan bilgilere güvenmemenizi öneririz. İşbu web sitesinin ve ürünlerin kullanımında sorumluluğun ve riskin size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz. Özelsporcugıdaları, işbu sitenin kullanımından veya web sitesi aracılığıyla sunulan bilgilerin doğruluğunu, güvenilirliğini ve ya içeriğinden elde edilen sonuçlarla ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.