Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

MASS Genetıcs MK-2866 Lean Solid Muscle (10mg Ostrne) 90 Capsul. Usa Menşei. 3643

2.625,00 TL
3.018,00 TL
%13 İNDİRİM
Stok Kodu OSG1235
Barkod 8673430002443
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Renk
Ürün Açıklaması

TÜKETİCİNİN BİLGİSİNE. 

 

Mass Genetıcs TÜRKİYEDEKİ TEK YETKİLİ SATICISI:

 

..OZELSPORCUGIDALARIDIR..

 

ORIJINAL OLMAYAN ÜRÜNE DİKKAT EDİN.

 

Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

 

Ostarne (bazen MK-2866 veya Enobosa gibi diğer isimler altında satılır) seçici bir androjen reseptör modülatörüdür (SA). SA'ler, özellikle kas dokularında ve kemikte androjen reseptörleri üzerinde hareket etmek üzere yapılmış, sentetik olarak tasarlanmış hormonlardır. Bunun yararı, etkilerin kullanıcının istediği yerlerde sergilenmesidir - daha büyük kas kütlesi ve kemik yoğunluğu sağlar. 2000'li yılların başından beri, SA'lerin etkileri etrafında yapılan keşifler, sporcuların onu aramasına ve vücut geliştiricilerin döngülere eklemesine neden oldu. Bir kadın SA'ler yolundan aşağı inmeye bakacak olsaydı, çok düşük doz ostarin en akıllı seçenek olurdu.

MK 2866 Nasıl Çalışır?

Tüm SA'ler gibi MK 2866, vücuttaki androjen reseptörlerine (AR'ler) bağlanarak çalışan sentetik bir liganddır. Bu, anabolik steroidlerin aksine, anabolik etkilerinin doku seçici olduğu anlamına gelir. Bu reseptörlere bağlanmada MK 2866, hızlandırılmış kas büyümesi, gelişmiş atletizm ve artan kemik yoğunluğu sağlayabilir. Vücut geliştiriciler gibi atletik popülasyonlarda, bu faydalar için genel kural 12 haftadır ve maksimum iskelet kası kazanma bağlamında ele alınmıştır.

MK 2866 

MK-2866 inanılmaz derecede çok yönlüdür ve kas geliştirme veya hedeflerini olumsuz etkilerden arındırmak için istiflenebilir. Ostarne Mk 2866, zorlu bir kalori açığındayken zor kazanılan kasları korumaya yardımcı olmak için de harikadır. Bu kılavuzda daha sonra istifleme seçeneklerine gireceğiz! MK 2866, anabolik steroidler ve hatta prohormonlara kıyasla daha güvenli olarak kabul edilir. Bu, MK 2866 sonuçlarının (kas kazanım oranı gibi) olağan yan etkiler olmaksızın sağlam ve kalıcı olacağı anlamına gelir. Bu, Ostarne MK 2866'nın bugün sizinkini satın alın, Satılık en az riskli SA'lerden biridir. SA MK 2866, karaciğeri olumsuz etkilemeden yüksek bir oral biyoyararlanıma sahiptir, bu da onu kendi kendine enjeksiyon konusunda rahat veya kendine güvenmeyen birçok kişi için tercih edilen bir seçenek haline getirir. Ostarne MK 2866, kasları arttırmak ve aynı anda yağ kütlesini azaltmak (yeniden kompozisyon) için yaygın olarak kullanılır.

 • Artan yağsız kas kütlesi
 • Artan kemik yoğunluğu
 • Gelişmiş vücut kompozisyonundan belirgin olarak azalmış vücut yağı
 • Güç ve performans kazanımları
 • İyileştirilmiş kurtarma.

MK 2866 Dozaj: Ne kadar yeterlidir

Çoğu marka, MK 2866 kapsülleri veya SA Liquids satacaktır. Şişirme için 40mg ile başlamanızı ve kesme için 20mg ile başlamanızı tavsiye ederiz. SA Takviyeleri, ileri düzey kullanıcılar için günde 100 mg'a kadar bir dozajda kullanılabilir. Kadınlar için günde bir doz başlamak için iyi bir yerdir. MK 2866, yaklaşık 24 saatlik bir yarı ömre sahiptir; bu, dozu bölmek zorunda kalmadan günde bir kez alınabileceği anlamına gelir. İlk kez kullananlar için, hatırlanacak daha az şey olduğu için bu başka bir büyük avantajdır! Kesin zamanlama çok önemli değil, ancak tutarlı olmalıdır. ben Örneğin sabahları vitaminlerinizi almayı en kolay buluyorsanız, bu harika! İstifleniyorsa, daha düşük bir doz kullanılabilir. SA'leri istiflerken, her zaman etikette önerilen en düşük dozla başlamanızı tavsiye ederiz. MK 2866 inanılmaz derecede iyi istiflenir, yani sizin için en iyi SA yığınını ararken seçeneklerden yoksun değilsiniz! 8 haftaya kadar bir SA döngüsü çalıştırmanızı ve ardından tam bir PCT'nin gerçekleştirileceği en az eşit miktarda izin almanızı tavsiye ederiz.

Yığın Kesme En İyi SA'ler:

 • MK-2866 (günlük 20 mg)
 • Cardarne (günde 20 mg)

Ostarne MK 2866, kesim için Cardarne ile istiflenebilir. MK-2866 sadece kas dokularının korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kalorisi azaltılmış bir diyette yeni kas tonusu oluşturur. Cardarne, bir PPARδ reseptör agonisti olan SA'den farklı bir mekanizma aracılığıyla, dayanıklılığı destekleyecek ve düşük gıdalarda antrenman performansını yüksek tutacaktır. Yeniden derleme için (aynı anda yağ kaybını kovalarken kas kazanmak), SA'lerin anabolik etkilerini desteklemek için düşük dozda Andarne önerilir.

En İyi SA Yığın Yığını:

 • Ostarn (günlük 20mg-40mg)
 • L-4033 (günlük 10mg-20mg)
 • İbutamoren (günlük 30 mg)

Hacim artırıyorsa, MK 2866 ve Ligandrol mükemmel bir yığındır. İsteğe bağlı bir ekleme, yığın için sınırlayıcı bir faktör haline gelirse ı artırmak için kullanılabilen M-677 olacaktır. M-677 kullanıyorsanız, ideal Büyüme Hormonu döngü uzunluğu da dahil olmak üzere bu bileşik hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

MK 2866 İncelemeleri ve SSS

MK 2866'nın çalışması ne kadar sürer?

Yaklaşık bir günlük yarılanma ömrü ile Ostarne, birkaç saat içinde çalışmaya başlayabilir. Bu, diğer oral takviyelerin aksine, egzersiz öncesi almanın ek bir faydası olmayacağı anlamına gelir. Döngünüze birkaç hafta kala, artan güç ve daha iyi vücut kompozisyonunun faydaları çok belirgin olacaktır.

MK 2866 yarı ömrü nedir?

Ostarne MK2866, yaklaşık 24 saatlik bir yarı ömre sahiptir (tam gün). Bu, bir doz aldıktan sonra, miktarın yaklaşık yarısının 24 saat sonra sisteminizde olacağı anlamına gelir. Bu daha uzun yarı ömür, daha iyi bölünebilecek diğer SA'lerin aksine, günde bir dozun yeterli olduğu anlamına gelir.

MK 2866 

SA'ler kesinlikle prohormonlardan daha güvenli olarak kabul edilir, ancak tamamen yan etkileri yoktur. Herhangi bir programa başlamadan önce daima bir uzmana danışın.

Yalın Katı Kas – 10mg Ostarne MK-2886

Güçlü ve Yalın

Ostarne, östrojeni bloke ederken yağsız kas kazanımları, , libido ve dayanıklılığı artırmasıyla bilinir. SKT:01/2026 10/20/3/6/000000

Yorumlar
Yorum Yap
Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 – TARAFLAR

Özel Sporcu Gıdaları

 • Satıcı İsim/Unvanı:
 • Satıcı’nın Açık Adresi:
 • Satıcı’nın Telefonu:
 • Satıcı Mersis No:
 • Alıcı’nın İade Halinde Malı Satıcı’ya Göndereceği Kargo Şirketi:

Alıcı

 • Adı – Soyadı :
 • Adresi :
 • Telefon :
 • E-Posta :

SÖZLEŞME’NİN KONUSU VE KAPSAMI

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Kanun’dan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İşbu Sözleşme’nin konusunu; Alıcı’nın, Burak ÖZGÖK.’e (“Özel Sporcu Gıdaları”) ait www.ozelsporcugidalari.com alan adlı web sitesinden (“Websitesi”), Satıcı’ya ait mal veya hizmetin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşme’de belirtilen niteliklere sahip mal veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi oluşturur.

SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ VE FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün Kodu Ve Adı Adet Satici Unvani Birim Fiyatı Birim İndirimi Kupon Puan Toplam Satış Tutarı Vade Farkı KDV Dahil Toplam Tutar
                   

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 • Kargo hariç toplam ürün bedeli:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Dahil Toplam Bedeli:
 • Ödeme Şekli ve Planı:
 • Alınan Vade Farkı:
 • Vade Farkı hesabında kullanılan faiz oranı:

MALIN TESLİMİ VE TESLİM ŞEKLİ

Sözleşme Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, Alıcı’nın Özel Sporcu Gıdaları’ndan satın almış olduğu mal veya hizmetin Alıcı’ya teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal, Alıcı’nın sipariş formunda ve işbu Sözleşme’de belirtmiş olduğu adrese ve belirtilen yetkili kişi/kişilere teslim edilecektir.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları aksine bir hüküm yoksa Alıcı’ya aittir. Özel Sporcu Gıdaları, Websitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Özel Sporcu Gıdaları’na ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Özel Sporcu Gıdaları, sipariş konusu mal veya hizmetin ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı haller saklı kalmak kaydıyla, mal veya hizmeti, Alıcı tarafından mal veya hizmetin sipariş edilmesinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Özel Sporcu Gıdaları mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Özel Sporcu Gıdaları tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

ALICI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Özel Sporcu Gıdaları Websitesi’nde yer alan Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve kargo bedeline ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Alıcı, işbu Sözleşme’yi ve Ön Bilgilendirme Formu’nu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce  Özel Sporcu Gıdaları tarafından Alıcı’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen mal veya hizmete ait temel özellikler, mal veya hizmetin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat ile teslimat fiyatı bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı’nın, teslim edildiği esnada tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı olduğu açıkça belli olan Sözleşme konusu mal veya hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir.

Mal veya hizmetin tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal veya hizmetin bedelini Özel Sporcu Gıdaları’na ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal veya hizmeti 3 (üç) gün içinde Satıcı’ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı’ya aittir.

ÖZEL SPORCU GIDALARI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Özel Sporcu Gıdaları, Sözleşme konusu mal veya hizmetin tüketici mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur.

Özel Sporcu Gıdaları, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu mal veya hizmeti süresi içinde teslim edemez ise, durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür.

Sözleşme konusu mal veya hizmet, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden Özel Sporcu Gıdaları sorumlu tutulamaz.

CAYMA HAKKI

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Özel Sporcu Gıdaları ile sözlü ve ya yazılı olarak iletişime geçerek kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Özel Sporcu Gıdaları’nın iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden ve tek seferde iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (örn. ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler); Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde; Alıcı tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde; Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde; Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmelerde; Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde; ve Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin kapsamı dışında bırakılmış olan mal veya hizmetler (Satıcı’nın düzenli teslimatları ile Alıcı’nın meskenine teslim edilen gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddeleri ile seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmetler) bakımından cayma hakkı kullanılamayacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu Mesafeli Satış Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MAL/HİZMETİN FİYATI

Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme e-postası ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya Doğuş Planet tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

Alıcı’nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı’nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır.

BİLDİRİMLER VE DELİL SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme tahtında taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, Websitesi’nde yer alan Hesabım>Ürün Sorularım veya elektronik posta aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Özel Sporcu Gıdaları’nın resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

YÜRÜRLÜK

12 (on iki) maddeden ibaret bu Sözleşme, taraflarca okunarak, 11/09/2019 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.