Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

MASS Genetıcs 4 Esterli (MK-2866 + S4 + GW-501516 + LAXOGENİN) Ripped Stack Extreme 60 Capsul. TR Tek Yetkili Satıcı.

3.799,00 TL
4.369,00 TL
%13 İNDİRİM
Stok Kodu OSG1107
Barkod 8673430001163
Stok Durumu Tükendi
Renk
Ürün Açıklaması

SKT:12.2024 10/32/8105/=KOD0000  

Yalın Kas Karışımı ,,, Ostarne 15mg ,,, Andarne 20mg ,,, Cardarine 10mg ,,, Laxogenin 25mg

1-Ostarne MK-2866 veya Enobosa gibi diğer isimler altında satılır) seçici bir androjen reseptör modülatörüdür (SA).

SA’ler, özellikle kas dokularında ve kemikte androjen reseptörleri üzerinde hareket etmek üzere yapılmış, sentetik olarak tasarlanmış hormonlardır. Bunun yararı, etkilerin kullanıcının istediği yerlerde sergilenmesidir – vücudun diğer kısımlarında sınırlı yan etkilerle daha büyük kas kütlesi ve kemik yoğunluğu sağlar. GTx, insanlarda klinik denemelere sahipti ve onu piyasadaki en iyi çalışılmış ve en popüler SA’lerden biri haline getirdi. Şu anda, SA’ı geliştiren GTx, yaklaşık 600 yüz denek üzerinde MK-2866 üzerinde 8’den fazla klinik deney gerçekleştirdi. 2000’li yılların başından beri, SA’lerin etkileri etrafında yapılan keşifler, sporcuların onu aramasına ve vücut geliştiricilerin döngülere eklemesine neden oldu. Diğer SA’lerden daha hafif olması ve daha az yan etkiye sahip olması nedeniyle SA Döngüsünün başlatılması genellikle önerilir. Bir kadın SA’ler yolundan aşağı inmeye bakacak olsaydı, çok düşük doz ostarin en akıllı seçenek olurdu.

2-ANDARNE S-4

ANDARNE , bazen SA S4 olarak adlandırılan bir SA'dir (bir seçici androjen reseptör modülatörü)Birçok SA gibi kas kütlesi , kas kazanımı ve anabolizma üzerinde olumlu . Bu, kas dokusu oluşturmanıza yardımcı olduğu ve kas kaybını en aza indirdiği anlamına gelir. Andarne S4 , en güçlü ve en etkili SA'lerden biridir. Böylece kısa bir zaman diliminde ölçülebilir sonuçlar bekleyebilirsiniz. Andarn s-4 , androjen reseptörü (AR) için yüksek bir afiniteye sahiptir ve bu nedenle un etkisini taklit eder . Ancak etkileri üreme organlarına göre kas ve kemikte çok daha güçlüdür. Bu nedenle andarinler ve diğer SA'ler, anabolik steroidlerden daha az yan etkiye neden olur. Araştırma ayrıca, lipid birikiminden (yağ depolama) sorumlu bir enzim olan lipoproteinin (LPL) düşürülmesindeki etkinliğini de göstermektedir . Kas dokusundaki anabolik ve androjenik etkisinden dolayı, ANDARNE yağ kaybına yardımcı olurken, tanımlama aşamasında (kesme) kas kütlesini koruyabilir ve hatta bazen artırabilirsiniz. Kullanıcılar, SA Andarne'invaskülariteyi önemli ölçüde arttırır ve çok az su tutma ile yüksek kaliteli, "sert", kaslı bir görünüm sağlar. Bir bakışta S4'ün tüm avantajları :

 • kas büyümesini artırır
 • etkilerini artırır
 • kemik sını destekler
 • iyi cinsel dayanıklılığı teşvik eder
 • Steroid etkisi yoktur
 • diğer SA ürünleri ile istiflenebilir
 • önerilen dozun altında oldukça güvenli bir üründür

3-GW 501516 veya Cardarne olarak da bilinen ENDUROBOL , , meme veya kolondaki tümörleri iyileştirmek ve oluşumunu önlemek için araştırılmış ve geliştirilmiş bir maddedir. Endurobol'ün yağ dokusunu yakabildiği , dayanıklılığı artırdığı ve iyileşmeyi iyileştirdiği gösterilmiştir . Bu özellikler, bu ürünü sporcular, özellikle vücut geliştiriciler ve güç sporcuları arasında bilinir ve popüler hale getirdi. GW 501516 herhangi bir zararlı yan etkiye neden olmadığı için spor endüstrisinde ve fitness sahnesinde bir efsane haline gelmiştir. GW 501516 , sabenzer şekilde çalışır , ancak bir PPAR agonistidir . Etki benzer olsa da farklı ürün türleridir. ENDUROBOL , glikoz alımından ve iskelet kası dokusundan sorumlu androjen reseptörlerini hedefler. Son araştırmalar, Endurobol'un "yağ asidi oksidasyonu" olarak bilinen bir süreçle yağın hızlı erimesine neden olarak yi tedavi etmenin potansiyel bir yolu olduğunu öne sürüyor. Spor salonunda,ENDUROBOL kullanımı sayesinde önemli ölçüde artan performans ve çok daha kısa iyileşme süreleri bekleyebilirsiniz . Üstelik GW 501516 bir uyarıcı değildir, bu da eğitimden sonra bir çarpışma yaşamayacağınız anlamına gelir. Aksine - kendinizi sakin hissedecek ve genel bir iyilik hali hissedeceksiniz. Şimdi çevrimiçi sipariş verin! Bir bakışta ENDUROBOL GW 501516'nın avantajları :

 • vücut yağının yakılmasını destekler
 • dayanıklılık ve gücü artırır
 • rejenerasyonu iyileştirir
 • HDL'yi artırır ve LDL'yi azaltır
 • ateroskleroza karşı korur

4-Laxogenin

Bu ürünü almaktan ne tür sonuçlar beklenir.

 • Performansı arttırmak
 • Daha Hızlı Kurtarma
 • Kortizol Seviyesi Baskılama
 • Protein Sentezini% 300 +
 • Doğal Probolik Ajan
 • PCT gerekmez
 • Erkekler ve Kadınlar Tarafından Çekilebilir

Neden Laxogenin almalı?

Bu ürünü almak için iki büyük sebep var. Birincisi, protein sentezinizi% 300’e kadar artırmak! Bu, artan güç, yağsız kas ve iyileşme sürelerine yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda doğal bir probolik, yani bunlar göreceğiniz doğal kazanımlar! İkincisi, PCT’nizin bir parçasıdır. Bir prohormon veya probolik döngüden sonra, kortizol seviyeleriniz vücudunuzda ve elde ettiğiniz kazançlarda çok yüksek hasara yol açabilir. Laxogenin 100 ile, elde ettiğiniz kazanımların daha fazlasını korumanıza yardımcı olmak için bu kortizol seviyelerini bastırmaya yardımcı olabilirsiniz!

Yalın Kas Kazançları ve Yağları

Ripped Stack Extreme, size en iyi sonuçları sağlamak için birlikte çalışan ürünlerin bir karışımıdır. Bu ürün yağ yakacak, gücünüzü artıracak ve yağsız kas kütlesi sağlayacaktır. Artan damarlanma ile birlikte kaslarınız kuru ve yoğun görünecektir. Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 – TARAFLAR

Özel Sporcu Gıdaları

 • Satıcı İsim/Unvanı:
 • Satıcı’nın Açık Adresi:
 • Satıcı’nın Telefonu:
 • Satıcı Mersis No:
 • Alıcı’nın İade Halinde Malı Satıcı’ya Göndereceği Kargo Şirketi:

Alıcı

 • Adı – Soyadı :
 • Adresi :
 • Telefon :
 • E-Posta :

SÖZLEŞME’NİN KONUSU VE KAPSAMI

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Kanun’dan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İşbu Sözleşme’nin konusunu; Alıcı’nın, Burak ÖZGÖK.’e (“Özel Sporcu Gıdaları”) ait www.ozelsporcugidalari.com alan adlı web sitesinden (“Websitesi”), Satıcı’ya ait mal veya hizmetin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşme’de belirtilen niteliklere sahip mal veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi oluşturur.

SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ VE FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün Kodu Ve Adı Adet Satici Unvani Birim Fiyatı Birim İndirimi Kupon Puan Toplam Satış Tutarı Vade Farkı KDV Dahil Toplam Tutar
                   

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 • Kargo hariç toplam ürün bedeli:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Dahil Toplam Bedeli:
 • Ödeme Şekli ve Planı:
 • Alınan Vade Farkı:
 • Vade Farkı hesabında kullanılan faiz oranı:

MALIN TESLİMİ VE TESLİM ŞEKLİ

Sözleşme Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, Alıcı’nın Özel Sporcu Gıdaları’ndan satın almış olduğu mal veya hizmetin Alıcı’ya teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal, Alıcı’nın sipariş formunda ve işbu Sözleşme’de belirtmiş olduğu adrese ve belirtilen yetkili kişi/kişilere teslim edilecektir.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları aksine bir hüküm yoksa Alıcı’ya aittir. Özel Sporcu Gıdaları, Websitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Özel Sporcu Gıdaları’na ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Özel Sporcu Gıdaları, sipariş konusu mal veya hizmetin ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı haller saklı kalmak kaydıyla, mal veya hizmeti, Alıcı tarafından mal veya hizmetin sipariş edilmesinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Özel Sporcu Gıdaları mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Özel Sporcu Gıdaları tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

ALICI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Özel Sporcu Gıdaları Websitesi’nde yer alan Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve kargo bedeline ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Alıcı, işbu Sözleşme’yi ve Ön Bilgilendirme Formu’nu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce  Özel Sporcu Gıdaları tarafından Alıcı’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen mal veya hizmete ait temel özellikler, mal veya hizmetin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat ile teslimat fiyatı bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı’nın, teslim edildiği esnada tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı olduğu açıkça belli olan Sözleşme konusu mal veya hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir.

Mal veya hizmetin tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal veya hizmetin bedelini Özel Sporcu Gıdaları’na ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal veya hizmeti 3 (üç) gün içinde Satıcı’ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı’ya aittir.

ÖZEL SPORCU GIDALARI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Özel Sporcu Gıdaları, Sözleşme konusu mal veya hizmetin tüketici mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur.

Özel Sporcu Gıdaları, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu mal veya hizmeti süresi içinde teslim edemez ise, durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür.

Sözleşme konusu mal veya hizmet, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden Özel Sporcu Gıdaları sorumlu tutulamaz.

CAYMA HAKKI

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Özel Sporcu Gıdaları ile sözlü ve ya yazılı olarak iletişime geçerek kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Özel Sporcu Gıdaları’nın iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden ve tek seferde iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (örn. ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler); Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde; Alıcı tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde; Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde; Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmelerde; Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde; ve Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin kapsamı dışında bırakılmış olan mal veya hizmetler (Satıcı’nın düzenli teslimatları ile Alıcı’nın meskenine teslim edilen gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddeleri ile seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmetler) bakımından cayma hakkı kullanılamayacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu Mesafeli Satış Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MAL/HİZMETİN FİYATI

Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme e-postası ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya Doğuş Planet tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

Alıcı’nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı’nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır.

BİLDİRİMLER VE DELİL SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme tahtında taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, Websitesi’nde yer alan Hesabım>Ürün Sorularım veya elektronik posta aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Özel Sporcu Gıdaları’nın resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

YÜRÜRLÜK

12 (on iki) maddeden ibaret bu Sözleşme, taraflarca okunarak, 11/09/2019 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.