Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

EPG Arime Stage PCT 50 60 Capsul (Testosteron,Östrojen,Karaciğer,Libido). USA VERSİON

4.462,00 TL
5.131,00 TL
%13 İNDİRİM
Stok Kodu OSG1485
Barkod 8673430004942
Stok Durumu Stoklarımızda
Renk
Ürün Açıklaması

Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

EPG'den Arime Aşaması PCT 50

  Döngü sona erdiğinde, gerçek savaş başlar.   Hepimiz sert bir anabolik döngü ile gelen sonuçları severiz, ancak hepimiz döngümüzden sonra kazanımlarımızı kaybetme ihtimalinden nefret ederiz!   Extreme Performance Group, Arime Stage PCT 50'yi sunar - Kazançlarınızı korumanıza yardımcı olacak kadar güçlü bir PCT Eki, kendi döngüsü için kullanılabilir!   Nasıl bu kadar güçlü?   EPG , halihazırda en çok satan PCT ekine sahip olan Arime Stage PCT'ye sahiptir - kullanıcıların üretimini geri kazanmalarını, östrojen seviyelerini dengelemelerini ve karaciğerlerini detoksifiye etmelerine yardımcı olmak için zaman testinden geçmiş bir formül.   Her şeyi döngü sonrası terapi açısından kapsıyordu, ancak ele alınması gereken en büyük endişe , kazanımlarınızı mümkün olduğunca çok tutmak!   EPG en çok satan PCT formülünü aldı ve onu geliştirmeye çalıştı ve bunu da 2 yönlü bir saldırı ile yaptı!   Stage PCT 50 formülündeki ilk temel bileşen, doğal anabolik Laxogenin'dir .   Bir anabolik döngüyü tamamladığınızda, vücudunuz aslında artan kortizol seviyeleri ve düşük IGF seviyeleri ile son derece katabolik bir durumdadır - bu da vücudunuzun yeni kasınızı yemesine yol açar!   Laxogenin, bu ani kas yıkımıyla savaşmaya yardımcı olur ve hatta daha fazla kütle oluşturmaya yardımcı olur!   Ek olarak, Laxogenin doğal hormon seviyenizi etkilemez, bu nedenle unuz tekrar yükselirken, Laxogenin orada yeni kasınızı korur!   Bu formüldeki ikinci temel bileşen, PCT'nizle birleştirildiğinde cinsel dürtünüzü artırmaya ve östrojeni azaltmaya yardımcı olan bir bileşen olan Epiandrosteron'dur. Ek olarak, bu bileşen  yağsız kütleyi, kas sertliğini artırmaya ve yağı azaltmaya yardımcı olur!   Bu iki bileşik , kas katabolizması savaşında savaşmak için mükemmel bir ittifak oluşturur ve kazanımlarınızı daha da artırmanıza yardımcı olur!   Vücudunuzun bir iyileşme durumundan anabolik bir duruma geçmesine yardımcı olmak için tasarlanmış eksiksiz bir formül! O kadar güçlü ki kendi 30 günlük döngüsü için kullanabilirsiniz!   Kazanımlarınızı koruma savaşı bitti!   PCT yeniden tanımlandı! Bir döngüden kurtarmak mı? Bir döngüden inşa etmeye devam etmeye ne dersiniz! Arime Stage PCT 50'yi şimdi edinin !   Arime Stage PCT 50 by EPG'nin Temel Faydaları - PCT Sırasında Kas Kaybını Önlemeye Yardımcı Olur - Gücü Arttırmaya Yardımcı Olur - Düzeylerini Artırmaya Yardımcı Olur - Sağlıklı Östrojen Düzeylerini Destekler - Sağlıklı Karaciğer Fonksiyonunu Destekler - Libidoyu Artırmaya Yardımcı Olur  

Arime Stage PCT 50'nin Temel Bileşenleri :

  Laxogenin: Laxogenin, steroidal bitki Smilax Sieboldi'den izole edilen bir steroidal sapogenindir. Brassinosteroid - teasteron'un spirostanik bir analoğu olan Laxogenin, büyümeyi teşvik etme yeteneği ile dikkat çeker ve steroid etkisi olmaksızın protein sentezini, kas kütlesini, kas iyileşmesini ve güç kazanımlarını artırmaya yardımcı olabilir.   Epiandrosteron :  Bu bileşen bir DHEA türevidir ve çam poleninde doğal olarak bulunabilir. Epiandrosteron, Dihidro (DHT) olarak da bilinen Stanolon'un bir öncüsüdür. Düşük DHT seviyeleri, cinsel dürtünün azalmasına neden olur ve kas geliştirme sürecini tehlikeye atar. Uygun ve yüksek DHT seviyeleri, daha iyi bir cinsel yaşamı, daha iyi bir genel ruh halini, güçte, kas kütlesinde iyileşmeleri ve vücut yağında ve su tutmada azalmayı destekler.   Bulbine Natalensis:  u doğal olarak artıran bir Güney Afrika Bitkisidir. Araştırmalar, Bulbine Natalensis'in seviyelerini olağanüstü bir %347 oranında artırdığını ve aynı zamanda östrojen seviyelerini azalttığını gösteriyor. Bulbine, herhangi bir östrojen dönüşümü olmadan u artırır. Bulbine ayrıca, erkeklerde olumlu faydalar sağlayan mükemmel / östrojen dengesi dengesine de izin verir.   Arimistane:  DHEA'nın bir metaboliti olan doğal bir bileşik olan Arimistane, "aromataz inhibitörü" olarak bilinir. Aromataz, bir aromataz inhibitörü olarak, u östrojene dönüştüren enzimdir, Arimistane, aromataz enzimine bağlanır ve unuzu östrojene dönüştürmesini engeller. Bu, aşırı östrojen üretimini önler ve ayrıca östrojene dönüşümü önleyerek vücudunuzun seviyeleri daha yüksek kaldığı için daha yüksek seviyeleri ile sonuçlanır. Ek olarak, aslında kas katabolizmasına ve yağda artışa neden olan bir hormon olan kortizolün olur. Bağımsız bir bileşen olarak Arimistane, kas sertliğini artırmaya ve vücut yağını ve su tutulmasını azaltmaya yardımcı olur.

EPG'den Arimestage PCT 50 nedir?

Arimestage 5 gittiğine ve Epistane yasaklandığına göre, etkili bir PCT/köprü takviyesi oluşturmaya gelince, daha iyi veya daha iyi bir ürün elde etmenin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Yanılıyorsun. Arimestage PCT, 50mg Epiandrosteron ve 50mg Laxosterone içerir. Epiandrosteron, adrenal hormon DHEA'dan 5a-redüktaz enzimi tarafından doğal olarak üretilir.

Arimestage PCT 50'nin Faydaları

Laxosterone ve Epiandrosterone ile Arimestage 50'nin güçlendirici ve östrojen inhibitör karışımlarını birleştirerek. Arimestage PCT 50, bugün mevcut olan en etkili PCT/köprü takviyesidir. Anahtar bileşenlerden biri, östrojen seviyelerini %35 oranında düşürürken seviyelerini %347'ye kadar yükseltebilen Bulbine Natalensis'tir. Diğer güçlü bitkisel güçlendiricilerle birlikte, bu, PCT 50'yi diğer post-cycle terapi takviyelerinin üzerinde bir kesim yapar.

Arimetage PCT 50 İncelemeler

Peki, neden post-cycle terapiye ihtiyacınız var? Herhangi bir PH veya döngüsünü tamamladıktan sonra, seviyeniz önemli ölçüde artacaktır. Bu, vücudunuzun hormon seviyenizi dengelemek için daha fazla östrojen üretmeye çalışacağı anlamına gelir. Östrojen üretimini engellemek istiyorsanız etkili bir ürüne ihtiyacınız var. Arimestage PCT 50, mevcut en güçlü östrojen inhibitörlerinden biri olan Androst 3.5-dien-7, 17 dione içerir. Arimestage PCT 50 ile kasınızı geliştirin, döngünüzü köprüleyin ve kazanımlarınızı koruyun. Kas tanımı, kas yoğunluğu ve güç kazanımları için mevcut en iyi ürün.     Uyarılar: Bu ürün yalnızca 21 yaşında veya daha büyük sağlıklı yetişkinler tarafından tüketilmek üzere tasarlanmıştır. Hamile veya emziren kadınlar bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanmadan önce, özellikle herhangi bir reçeteli ilaç, reçetesiz satılan ilaç, besin takviyesi ürünü alıyorsanız veya aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere önceden herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, sağlık uzmanınıza danışın: yüksek veya düşük tansiyon, kalp aritmi, felç, kalp, karaciğer, böbrek veya tiroid nöbet bozukluğu, psikiyatrik hastalık, , büyümesi nedeniyle idrar yapma zorluğu veya MAO-B inhibitörü veya başka bir ilaç alıyorsanız. Bu ürüne karşı herhangi bir olumsuz reaksiyon yaşarsanız, kullanmayı bırakın ve derhal sağlık uzmanınıza danışın. Önerilen porsiyonu aşmayın. Güvenlik mührü kırık veya eksikse kullanmayın. ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERLERDE SAKLAYIN. **Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. SKT:09.2025

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 – TARAFLAR

Özel Sporcu Gıdaları

 • Satıcı İsim/Unvanı:
 • Satıcı’nın Açık Adresi:
 • Satıcı’nın Telefonu:
 • Satıcı Mersis No:
 • Alıcı’nın İade Halinde Malı Satıcı’ya Göndereceği Kargo Şirketi:

Alıcı

 • Adı – Soyadı :
 • Adresi :
 • Telefon :
 • E-Posta :

SÖZLEŞME’NİN KONUSU VE KAPSAMI

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Kanun’dan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İşbu Sözleşme’nin konusunu; Alıcı’nın, Burak ÖZGÖK.’e (“Özel Sporcu Gıdaları”) ait www.ozelsporcugidalari.com alan adlı web sitesinden (“Websitesi”), Satıcı’ya ait mal veya hizmetin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşme’de belirtilen niteliklere sahip mal veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi oluşturur.

SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ VE FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün Kodu Ve Adı Adet Satici Unvani Birim Fiyatı Birim İndirimi Kupon Puan Toplam Satış Tutarı Vade Farkı KDV Dahil Toplam Tutar
                   

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 • Kargo hariç toplam ürün bedeli:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Dahil Toplam Bedeli:
 • Ödeme Şekli ve Planı:
 • Alınan Vade Farkı:
 • Vade Farkı hesabında kullanılan faiz oranı:

MALIN TESLİMİ VE TESLİM ŞEKLİ

Sözleşme Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, Alıcı’nın Özel Sporcu Gıdaları’ndan satın almış olduğu mal veya hizmetin Alıcı’ya teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal, Alıcı’nın sipariş formunda ve işbu Sözleşme’de belirtmiş olduğu adrese ve belirtilen yetkili kişi/kişilere teslim edilecektir.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları aksine bir hüküm yoksa Alıcı’ya aittir. Özel Sporcu Gıdaları, Websitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Özel Sporcu Gıdaları’na ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Özel Sporcu Gıdaları, sipariş konusu mal veya hizmetin ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı haller saklı kalmak kaydıyla, mal veya hizmeti, Alıcı tarafından mal veya hizmetin sipariş edilmesinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Özel Sporcu Gıdaları mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Özel Sporcu Gıdaları tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

ALICI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Özel Sporcu Gıdaları Websitesi’nde yer alan Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve kargo bedeline ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Alıcı, işbu Sözleşme’yi ve Ön Bilgilendirme Formu’nu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce  Özel Sporcu Gıdaları tarafından Alıcı’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen mal veya hizmete ait temel özellikler, mal veya hizmetin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat ile teslimat fiyatı bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı’nın, teslim edildiği esnada tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı olduğu açıkça belli olan Sözleşme konusu mal veya hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir.

Mal veya hizmetin tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal veya hizmetin bedelini Özel Sporcu Gıdaları’na ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal veya hizmeti 3 (üç) gün içinde Satıcı’ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı’ya aittir.

ÖZEL SPORCU GIDALARI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Özel Sporcu Gıdaları, Sözleşme konusu mal veya hizmetin tüketici mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur.

Özel Sporcu Gıdaları, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu mal veya hizmeti süresi içinde teslim edemez ise, durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür.

Sözleşme konusu mal veya hizmet, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden Özel Sporcu Gıdaları sorumlu tutulamaz.

CAYMA HAKKI

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Özel Sporcu Gıdaları ile sözlü ve ya yazılı olarak iletişime geçerek kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Özel Sporcu Gıdaları’nın iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden ve tek seferde iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (örn. ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler); Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde; Alıcı tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde; Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde; Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmelerde; Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde; ve Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin kapsamı dışında bırakılmış olan mal veya hizmetler (Satıcı’nın düzenli teslimatları ile Alıcı’nın meskenine teslim edilen gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddeleri ile seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmetler) bakımından cayma hakkı kullanılamayacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu Mesafeli Satış Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MAL/HİZMETİN FİYATI

Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme e-postası ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya Doğuş Planet tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

Alıcı’nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı’nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır.

BİLDİRİMLER VE DELİL SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme tahtında taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, Websitesi’nde yer alan Hesabım>Ürün Sorularım veya elektronik posta aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Özel Sporcu Gıdaları’nın resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

YÜRÜRLÜK

12 (on iki) maddeden ibaret bu Sözleşme, taraflarca okunarak, 11/09/2019 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.