Çağrı Merkezi: 90 (534) 413 82 39

Blackstone Labs Dust-X DMHA Deneme Boy 1 Servis.Usa Menşei.(KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİT)

90,00 TL
129,00 TL
%30 İNDİRİM
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

—–TEK SERVİSLİK PAKETLERİ KENDİMİZ ŞEFFAF POŞETLERE KOYARAK YAPTIK BİLGİNİZE—–

 

USA FİRMANIN BİLGİLENDİRMESİ:TÜKETİCİYE KARŞI OLAN SORUMLULUĞUZUN BİLDİRİMİDİR.

 

MİAMİ DE HAVA ŞARTLARIN AŞIRI SICAK OLMASINDAN DOLAYI ÜRÜNÜN İÇERİĞİNDE BULUNAN L-CİTRULİN MALAT MADDESİ SICAKTA SERTLEŞME YAPTIĞI İÇİN KUTU İÇERİĞİ SİZE SERTLEŞMİŞ VE TOPAKLAŞMIŞ GÖRÜNÜMÜNDE GELEBİLİR..ÜRÜNÜN SUYA ATILDIĞINDA KARIŞIMIDA VE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDE VEDE PERFORMANSINDA HERHANGİ BOZUKLUK YOKTUR...BİLGİNİZE SUNARIZ..

 

AROMALAR DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR.

 

Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

 

Blackstone Labs Dust-X 1 Porsiyon | DMHA ile

Blackstone Labs, yeni formüle edilmiş ve şimdiye kadarki en güçlü antrenman öncesi programı geri getirdi: Dust X Bu ürün, antrenmanınız boyunca lazer odaklı kalmanızı sağlayacak en güçlü nootropikleri ve uyarıcıları içerir. Blackstone Labs'deki yenilikçi ve agresif ekip, sınırları bir kez daha zorladı. Bu yeni başlayanlar için bir ek değildir ve sadece ciddi ve deneyimli kişiler bunu almalıdır.

 

 

UYARI:  Bu, Angel Dust ve Dust Extreme'in en uç formülüdür. Antrenman öncesi takviyeler yeni başlayanlar için değildir.

 

Dust X'in Faydaları ve Sonuçları

 • Gelişmiş Odak ve Konsantrasyon
 • Güçlü Uzun Ömürlü Enerji
 • Kas Dolgunluğu ve Aşırı Vaskülarite
 • Lazer Odak ve Güçlü Kas Bağlantısı

 

Dust V2 veya Dust X Kullanmalı mıyım?

 

Bu iki ürün birbirine çok benziyor, ancak Dust X eklenen uyarıcılarla sizi gerçekten zorluyor. Dust V2 , egzersiz yapan herkes için daha erişilebilirken Dust X yalnızca deneyimli kullanıcılar tarafından kullanılmalıdır. Her ikisi de uyarıcı egzersiz öncesidir. Yeni ekstrem formülün kafein içeriği de 300mg. Yeni formül hakkında kullanıcılardan daha fazla inceleme görmek için bu sayfadaki sekmelere bakın.

 

Citrulline Malate 2:1 (4g)  nitrik oksit üretimini uyarır ve ardından kan akışını, vazodilatasyonu, kan akışını, oksijen/besin taşınmasını ve cilt yırtıcı pompaları geliştirir! Citrulline malat, NO üretimini arttırmak için L-Arginine'den üstündür ve aynı zamanda inanılmaz derecede etkili bir performans ve dayanıklılık maksimize edici olarak hizmet eder.

 

Beta Alanin (2.5g)  , bir kasın laktik asidi çıkarma yeteneğini geliştirerek dayanıklılığı artırır ve yorgunluğu azaltır. Çok sayıda çalışma, beta alaninin tükenme süresini, egzersiz kapasitesini ve atletik performansı artıran değerli bir ergojenik olduğunu göstermiştir.

 

Agmatin Sülfat (1g)  , vücutta arginini parçalayan enzimi (arginaz) inhibe ederek yoğun, uzun ömürlü pompaları ve NO üretimini destekler. Agmatine, tüm egzersiz boyunca nitrik oksitte sabit ve güçlü bir artış sağlamak için Citrulline Malate ile birlikte çalışır.

 

L-Tirozin (1g)  , antrenman sırasında daha fazla odaklanma ve uyanıklığı artıran ve aynı zamanda erken yorgunluğa neden olabilen stresi azaltan çok önemli birkaç nörotransmitterin (dopamin, epinefrin, norepinefrin) üretimini artırır.

 

Dimetilaminoetanol (750 mg)  , beyin gücünü artırır, hafızayı geliştirir ve “öğrenen nörotransmitter” olan asetilkolin üretimini artırarak odağı artırır. Daha yüksek asetilkolin konsantrasyonları, yoğun egzersiz sırasında “tünel görüşü” odağını ve üstün bir zihin-kas bağlantısını sağlar.

 

Feniletilamin (500 mg)  , dopamin ve serotonin gibi “mutlu hormonların” birçoğunun seviyelerini artıran bir merkezi sinir sistemi uyarıcısı görevi görür. Feniletilamin (PEA), ruh halinde ve genel refahta güçlü ve hızlı bir artış uyguladığı kan-beyin bariyerini geçer.

 

Kafein Susuz (300mg)  , spor salonuna girip işe başlamak için ihtiyacınız olan kıçınıza anında tekmeyi sağlar! Kafein susuz, hızlı emilir ve son derece uyarıcıdır, bu da gözle görülür şekilde daha fazla enerji, odaklanma ve motivasyon sağlar.

 

2-aminoisoheptane (150mg)  , DMHA olarak da bilinen agresif bir psikostimülandır, 2-aminoisoheptane lazer odağını, yoğun enerjiyi ve amansız sürüşü destekleyen bir alifatik amindir. Stims kralının “görünen varisi” olduğunu söyleyebilirsiniz.

 

Higenamin (75mg)  , noradrenalin (norepinefrin) üretimini artırarak “dövüş ya da kaç”ı harekete geçirir. Higenamin, antrenman sırasında yağ yakımını artırır ve diğer tüm antrenman öncesi programlarda eksik olan “fazladan bir şey” ekler.

 

Huperzine A (300mcg)  , asetilkolini parçalayan enzim olan asetilkolinesterazı inhibe ederek asetilkolin üretimini dolaylı olarak artırır. Huperzine, eğitim sırasında uzun süreli odaklanma, konsantrasyon ve uyanıklığı teşvik etmek için DMAE ile birlikte çalışır.

 

Talimatlar ve Dozaj

Antrenman günlerinde Blackstone Labs, antrenmandan 30 dakika önce bir ölçek almanızı önerir. Antrenman olmayan günlerde sabahları bir ölçek alın. Yukarıda bahsedildiği gibi, bu ürün son derece güçlüdür, bu nedenle yeni kullanıcılar, yarım kepçe ile başlayarak toleranslarını değerlendirmelidir. Günde bir kepçeyi aşmayın. Dust X'i 8 haftadan uzun süre kullanmamalısınız. Bir döngünün sonunda, tekrar başlamadan önce 4 hafta ara verin.

 

* BAZI İÇERİKLER NEDENİYLE TOPAKLAMA OLABİLİR

 

Yorumlar
Yorum Yap
Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 – TARAFLAR

Özel Sporcu Gıdaları

 • Satıcı İsim/Unvanı:
 • Satıcı’nın Açık Adresi:
 • Satıcı’nın Telefonu:
 • Satıcı Mersis No:
 • Alıcı’nın İade Halinde Malı Satıcı’ya Göndereceği Kargo Şirketi:

Alıcı

 • Adı – Soyadı :
 • Adresi :
 • Telefon :
 • E-Posta :

SÖZLEŞME’NİN KONUSU VE KAPSAMI

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Kanun’dan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İşbu Sözleşme’nin konusunu; Alıcı’nın, Burak ÖZGÖK.’e (“Özel Sporcu Gıdaları”) ait www.ozelsporcugidalari.com alan adlı web sitesinden (“Websitesi”), Satıcı’ya ait mal veya hizmetin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşme’de belirtilen niteliklere sahip mal veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi oluşturur.

SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ VE FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün Kodu Ve Adı Adet Satici Unvani Birim Fiyatı Birim İndirimi Kupon Puan Toplam Satış Tutarı Vade Farkı KDV Dahil Toplam Tutar
                   

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 • Kargo hariç toplam ürün bedeli:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Dahil Toplam Bedeli:
 • Ödeme Şekli ve Planı:
 • Alınan Vade Farkı:
 • Vade Farkı hesabında kullanılan faiz oranı:

MALIN TESLİMİ VE TESLİM ŞEKLİ

Sözleşme Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, Alıcı’nın Özel Sporcu Gıdaları’ndan satın almış olduğu mal veya hizmetin Alıcı’ya teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal, Alıcı’nın sipariş formunda ve işbu Sözleşme’de belirtmiş olduğu adrese ve belirtilen yetkili kişi/kişilere teslim edilecektir.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları aksine bir hüküm yoksa Alıcı’ya aittir. Özel Sporcu Gıdaları, Websitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Özel Sporcu Gıdaları’na ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Özel Sporcu Gıdaları, sipariş konusu mal veya hizmetin ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı haller saklı kalmak kaydıyla, mal veya hizmeti, Alıcı tarafından mal veya hizmetin sipariş edilmesinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder.

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Özel Sporcu Gıdaları mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Özel Sporcu Gıdaları tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

ALICI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Özel Sporcu Gıdaları Websitesi’nde yer alan Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve kargo bedeline ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Alıcı, işbu Sözleşme’yi ve Ön Bilgilendirme Formu’nu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce  Özel Sporcu Gıdaları tarafından Alıcı’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen mal veya hizmete ait temel özellikler, mal veya hizmetin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat ile teslimat fiyatı bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı’nın, teslim edildiği esnada tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı olduğu açıkça belli olan Sözleşme konusu mal veya hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir.

Mal veya hizmetin tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal veya hizmetin bedelini Özel Sporcu Gıdaları’na ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal veya hizmeti 3 (üç) gün içinde Satıcı’ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı’ya aittir.

ÖZEL SPORCU GIDALARI’NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Özel Sporcu Gıdaları, Sözleşme konusu mal veya hizmetin tüketici mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur.

Özel Sporcu Gıdaları, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu mal veya hizmeti süresi içinde teslim edemez ise, durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür.

Sözleşme konusu mal veya hizmet, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden Özel Sporcu Gıdaları sorumlu tutulamaz.

CAYMA HAKKI

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Özel Sporcu Gıdaları ile sözlü ve ya yazılı olarak iletişime geçerek kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Özel Sporcu Gıdaları’nın iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden ve tek seferde iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (örn. ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler); Alıcı’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde; Alıcı tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde; Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde; Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde; Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmelerde; Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde; ve Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin kapsamı dışında bırakılmış olan mal veya hizmetler (Satıcı’nın düzenli teslimatları ile Alıcı’nın meskenine teslim edilen gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddeleri ile seyahat, konaklama, lokantacılık, eğlence sektörü gibi alanlarda hizmetler) bakımından cayma hakkı kullanılamayacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu Mesafeli Satış Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MAL/HİZMETİN FİYATI

Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme e-postası ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya Doğuş Planet tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

Alıcı’nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı’nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır.

BİLDİRİMLER VE DELİL SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme tahtında taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, Websitesi’nde yer alan Hesabım>Ürün Sorularım veya elektronik posta aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Özel Sporcu Gıdaları’nın resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

YÜRÜRLÜK

12 (on iki) maddeden ibaret bu Sözleşme, taraflarca okunarak, 11/09/2019 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.